Vodafone Fatura Ödeme

vodafone fatura ödeme

Türkiye ‘ nin ” Güvendiği ” Ödeme Yeri ‘ne Hoş Geldiniz…

Şeffaf yönetim anlayışımız ve bilgi alma hakkınıza duyduğumuz saygı sebebiyle tüm yasal evrak ve BDDK faaliyet iznimizi sizler ile paylaşıyoruz. Fatura tahsilat hizmetleri 6493 sayılı kanun kapsamında BDDK denetiminde sürdürülebilen bir faaliyet halini alması sebebi ile Banka anlaşması tamamlanmamış ve BDDK tarafından henüz faaliyet iznini alarak yetkilendirilmemiş kurumlar ile çalışmamanız / iletişime geçtiğiniz fatura ödeme hizmeti veren kurumlara banka sözleşmesi ve BDDK Lisansı sormanız menfaatinize olacaktır.

Vodafone Fatura ödeme

vodafone-keyifli-310x205

Online Vodafone Fatura ödeme kanalları da hayatınıza kolaylık katmakta. İnternet fatura tahsilat siteleri sayesinde sadece Vodafone Fatura Ödeme işlemlerinizi değil, ulusal bazda fatura servisi olan  tüm işletmelere ait fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Fatura size online fatura ödeme hizmetleri sunmaktadır. Firmamızın hizmetlerinden hiçbir koşula bağlı olmadan faydalanabilirsiniz.

Vodafone Fatura ödeme sistemleri günümüz teknoloji koşullarında online ve gerçek zamanlı çalışmaktadır. Yapacağınız fatura ödemeleri direkt olarak faturayı çıkaran işletmenin hesabına düşmektedir. Örneğin gecikmiş bir faturanız varsa, ödemeyi yaptıktan en geç 2 saat sonra gecikme ortadan kalkacak ve varsa kısıtlamalarınız kaldırılacaktır. Fatura Noktasından yapacağınız ödemeler, ilgili kurumun ekranına saniyeler içerisinde geçecektir.

İster online, ister gişeden yapacağınız ödemeleriniz bahsettiğimiz gibi online olarak veri kaydı altına alınır. Ulusal bazda sistemlere kaydı gerçekleştirilmiştir. Vodafone Fatura Ödeme işlemlerinizi de, Vodafone Fatura, Online Fatura tahsilat merkezleri, internet şubesi, mobil şube, otomatik ödeme, ATM ödemesi gibi yöntemlerle yapabileceğiniz gibi, dilerseniz banka veznesi, Vodafone Müşteri Merkezleri, Vodafone Ofisleri  veya fatura tahsilat merkezlerinden kolayca yapabilirsiniz. Tabii Online fatura merkezimizde ödemelerinizi kredi kartı ile yapabiliyor olmanız da ek bir avantaj olarak sayılabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir